Tribotechnické přípravky Atomium na Mezinárodním veletrhu AUTOMECHANIKA 2022 na výstavišti Frankfurt Messe

(Tisková zpráva)
Ve dnech od 13. do 17. 9. 2022 se opět otevřely brány proslulého výstavního areálu Frankfurt Messe, aby přivítaly návštěvníky, účastníky a vystavovatele mezinárodního veletrhu Automechanika 2022. Výstavní areál, kde se veletrh Automechanika 2022 konal, se nachází v srdci finančního a obchodního centra Frankfurtu a patří mezi největší a nejmodernější na světě. Na zmíněný veletrh v letošním roce zavítalo 78 000 návštěvníků ze 175 zemí světa. V 19 patrech krytých hal a na venkovních výstavních plochách prezentovalo své produkty a služby 2 804 společností a firem ze 70 zemí celého světa. Český výrobce aditiv a tribotechnických směsí prodávaných pod značkou Atomium, byl i letos jedním z účastníků a vystavovatelů. Na veletrhu značku Atomium zastupoval a prezentoval německý výhradní distributor, a to společnost Meintriebwerk.de.

Náš výstavní a prodejní stánek na veletrhu Automechanika 2022 přitahoval pozornost nejen návštěvníků a motoristů, ale i obchodních partnerů z mnoha zemí světa. V rámci naší prezentace vzbudil zájem i testovací vůz Peugeot 206 osazený benzínovým motorem o objemu 1,4 l, který prezentoval schopnost motoru, ošetřeného tribotechnickými přípravky Atomium, fungovat i bez oleje. I po mnoha letech, kdy je značka Atomium na celosvětovém trhu, byli někteří motoristé stále překvapeni, že naše přípravky založené na tribotechnice opravdu fungují i v takto extrémním případě, jakým je fungování motoru osobního automobilu bez oleje.

Díky naší reálné prezentaci testovacího vozu Peugeot 206, se tak měli návštěvníci možnost přesvědčit na vlastní oči, že to není ani žádný trik ani pouhý marketingový slogan, ale že se jedná o skutečnou technologii z oblasti tribotechniky, která prostě dlouhodobě funguje.

V rámci mezinárodního veletrhu Automechanika 2022 jsme navázali i mnoho nových b2b obchodních spojení nejen s dalšími obchodními partnery a velkoodběrateli z Německa, ale i z dalších zemí, jako je například Egypt, Malta, Izrael, Saudská Arábie, Uzbekistán, Čína, Korejská republika, Indie, Itálie, Portugalsko, Francie, Řecko, Belgie, Kuvajt , USA, Mongolsko, SAE a dokonce i z tak exotických zemí jako je Tahiti, Kostarika či Francouzská Polynésie.

Česká aditiva, respektive tribotechnické směsi, prodávané pod značkou Atomium, tak expandují na nové celosvětové trhy, a to i díky naši úspěšné prezentaci a účasti na veletrhu Automechanika 2022, konaného v prostorech výstavního areálu Frankfurt Messe.

I vy se můžete přidat k stále se rozrůstající celosvětové skupině spokojených zákazníků používajících tribotechnické přípravky Atomium, díky kterým můžete investovat do svého dopravního prostředku hned třikrát. Za prvé investujete do snížení spotřeby paliva až o 9%. Za druhé investujete v podobě prevence nákladných oprav v důsledku opotřebení motoru i převodovky. A nakonec, v případě tuzemských zákazníků, investujete do koupě našich přípravků ve chvíli, kdy jsou cenově nízko, a to díky právě probíhajícímu výprodeji přípravků Atomium se starším designem obalu.

Více o letošním veletrhu Automechanika 2022 se dozvíte na stránkách organizátora veletrhu: https://www.messefrankfurt.com/frankfurt/en/press/press-releases/2022/final-report.html

Více informací o aditivech značky Atomium najdete na našich stránkách www.atomium.cz

Přípravky Atomium můžete zakoupit v naší kamenné prodejně na adrese Kubánské náměstí 1391/11 Praha 10, nebo také v našem e-shopu: https://shop.atomium.cz/

Foto: Messe Frankfurt Exhibition GmbH – Pietro Sutera

Shop.Atomium.cz na Firmy.cz

Aditiva Atomium

Důležité stránky

Články v blogu

ATOMIUM - jízda na plný výkon