Úsporná jízda na plný výkon - ušetřete s Atomiem hned třikrát

Při provozu svého auta můžete ušetřit hned třikrát: Díky snížení spotřeby paliva až o 9% (vyšší komprese a nižší třecí odpor v agregátu), prevenci nákladných oprav v důsledku opotřebení motoru a převodovky a potřetí zakoupením výrobků řady Atomium pro své auto s výraznou slevou v rámci některé z našich akcí.

Mnoho majitelů automobilů tak či onak jednoho dne přemýšlí o koupi nového vozu.
Ano, řeknete si, moje auto je stále spolehlivé, ale roky provozu si vybírají svou daň a auto s více než 100 000 najetých kilometrů již začíná vyžadovat další investice do oprav a údržby.

Čtěte též: Jak snížit spotřebu paliva

Při provozu svého auta můžete ušetřit hned třikrát: Díky snížení spotřeby paliva až o 9% (vyšší komprese a nižší třecí odpor v agregátu), prevenci nákladných oprav v důsledku opotřebení motoru a převodovky a potřetí zakoupením výrobků řady Atomium pro své auto s výraznou slevou (do 31. 11. 2021 v rámci akce Black Friday ušetříte až 50% běžné ceny).

Motor:
Mnoho z vás běžně provádí každoroční (nebo v závislosti na ujetých kilometrech častěji) výměnu oleje v motoru a celkovou technickou kontrolu hlavních pojezdových jednotek. Zde je ale nutné pochopit, že motorový olej neposkytuje 100% ochranu třecích párů před opotřebením, důsledkem je postupná ztráta výkonu, zvýšení spotřeby paliva, a často i větší spalování oleje. Generálka motoru je nákladná, ale lze ji oddálit. To se může stát při každém běhu nad 100 000 km, v závislosti na spolehlivosti pohonné jednotky – motoru.

Převodovka:
Většina majitelů automobilů se domnívá, že převodový olej v převodovce je naplněn po celou dobu životnosti. ALE TAK TO NENÍ! A problémy s převodovkou zpravidla začínají nepříjemným hučením, hlukem, kopáním při řazení (u automatické převodovky) a tvrdým / obtížným řazením u manuální převodovky. A zpravidla vše nakonec skončí drahými opravami.

Ne každý si může dovolit koupit nové auto a tak stojíme před rozhodnutím:

1. Pokračovat v minimálních nutných opravách a údržbě svého starého vozu
2. Vybrat si novější ojetý vůz s nižším počtem najetých kilometrů.

V prvním ani v druhém případě nemáte 100% záruku, že auto bude spolehlivé a hlavní agregáty (motor, převodovka) a další mechanismy budou fungovat hladce.
Nejdražší částí vozu jsou určitě hlavní jednotky: motor a převodovka.

Tribotechnické přísady Atomium jsou řešením výše uvedených problémů a technologie bezdemontážních oprav a restaurování vám umožňuje vyhnout se nákladným opravám motoru a převodovky během běžného provozu automobilu.

Tribotechnické přísady Atomium se do motoru (pro motor Atomium Active Diesel, Atomium Active Gasoline) a do převodovky (Atomium MGSB, pro automatickou Atomium AGSB) aplikují v malé dávce oleje. Vytvářejí podmínky pro vytvoření nové kovové struktury na kovovém povrchu třecích ploch. Tato vrstva je tvořena hlavní složkou (minerálem) a kovovými produkty opotřebení. Minerál proniká do kovové struktury, odstraňuje nerovnosti a vytváří nový kovový povrch / strukturu.

Charakteristickým rysem této technologie a konkrétně přípravků Atomium sestávajících z balíčku minerálů je to, že výsledný efekt po výměně oleje nemizí (jako většina chemických přísad měnících viskozitu oleje). Aplikace probíhá dvoufázově - podrobné instrukce jsou k dispozici u každého typu výrobku v eshopu. Rekonstrukce třecích ploch provedená za pomoci tribotechnických přísad Atomium tak má životnost dalších nejméně 50 tisíc najetých kilomentrů.

Při provozu svého auta tak můžete ušetřit hned třikrát:
1) úspora paliva díky snížení spotřeby až o 9% (vyšší komprese a nižší třecí odpor v agregátu)
2) prevence nákladných oprav v důsledku opotřebení motoru a převodovky
3) zakoupením výrobků řady Atomium pro své auto s výraznou slevou v rámci našich předvánočních akcí.

Shop.Atomium.cz na Firmy.cz

Aditiva Atomium

Důležité stránky

Články v blogu

ATOMIUM - jízda na plný výkon