Velký výprodej aditiv a dalších produktů značky Atomium

Náš velký výprodej zboží se "starým designem obalu", v jehož rámci je možné některé z našich osvědčených přípravků ATOMIUM pořídit za bezkonkurenčně nejnižší ceny, jakých lze dosáhnout, a to až do vyprodání skladu.

Výprodeje patří mezi zákazníky vždy k jedněm z nejoblíbenějších prodejních akcí, zejména jedná-li se o ty sezónní. Tyto jsou však často nějakým způsobem časově omezené. Výjimkou je náš velký výprodej zboží se "starým designem obalu", v jehož rámci je možné některé z našich osvědčených přípravků pořídit za bezkonkurenčně nejnižší ceny, jakých lze dosáhnout, a to až do vyprodání skladu.

Pokud je ve zmíněném výprodeji výrobek se "starým designem obalu" neznamená to, že jeho kvalita je nižší než u srovnatelných produktů, které jsou atraktivnějšího, tedy nového vzhledu. Jediné, v čem se tyto produkty od sebe navzájem liší, je právě jen design přebalu ... a výrazně nižší cena. Složení, množství, kvalita i účinnost zůstává u obou porovnávaných položek zboží stejná.

VÝPRODEJ na shop.atomium.cz

Některým z produktů, zařazených do našeho výprodeje, se blíží datum expirace v roce 2022. Podstatným faktem nicméně je, že ani po své expiraci neztrácí nic ze své účinnosti ani z deklarovaných vlastností. Koneckonců o tomto tématu jsme se již zmínili v článku s názvem „Expirační paradox tribo přísad Atomium do nafty benzinu a oleje.“

Současný růst cen většiny zboží v obchodní síti, včetně energií, trápí nejednoho z běžných zákazníků. Ale nemusíte se bát. Ceny za tribotechnické přísady a ostatní přípravky značky Atomium jsou dlouhodobě stabilní a ještě je možné některé z nich aktuálně pořídit se značnou slevou v rámci avizovaného velkého výprodeje aditiv a dalších našich produktů.

Jak již bylo naznačeno skladové zásoby zboží ve výprodeji jsou omezené, a tak případný nákup neodkládejte na pozdější dobu. Mohlo by se vám stát, že konkrétní produkt bude již pro velký zájem vyprodán.

Na zboží ve výprodeji již nelze uplatnit další dodatečné slevy, například v podobě slevových kupónů atp.

ATOMIUM - jízda na plný výkon