O nás

Společnost SUPROTEC EU s.r.o. byla založena v Praze v České republice v roce 2014. Značka ATOMIUM úspěšně působí na světovem trhu již déle než 15 let a stále expanduje.

Naším hlavním produktem jsou moderní osvědčené tribotechnické látky (aditiva a maziva ATOMIUM), jejichž účelem je prevence opotřebení a obrušování. Produkty ATOMIUM představují osvědčená aditiva do motorového oleje, která u pohyblivých součástí automobilových motorů zajištují odolnost vůči tření a otěru.

Nabízíme maziva a aditiva do motorového oleje, paliv, převodového oleje a hydraulických kapalin pro automobily i průmyslová zařízení s dieselovými, benzínovými a LPG motory. ATOMIUM nachází uplatnění v motorech, převodovkách, vysokotlakých palivových čerpadlech a posilovačích řízení.

Naše společnost disponuje nejnovějšími výzkumnými a technickými kapacitami, v moderní laboratoři zaměstnává profesionální vědce a inženýry a špičkové výrobní závody odpovídají evropské normě ISO 9001.

Působíme ve třech branžích:

 1. Sféra koncových zákazníků: prodej produktů – aditiv pod značkou ATOMIUM – soukromým majitelům automobilů a motocyklů všech typů.
 2. Korporátní sféra: prodej produktů, poradenství a školení pro dopravní podniky i soukromé přepravní firmy (osobní i nákladní doprava, přeprava cestujících, speciální silniční, báňské či stavební stroje a zařízení).
 3. Průmyslová sféra, kam patří ošetření mazivem ATOMIUM Prokompozit:
 • všechny druhy dopravy v provozech a továrnách
 • čerpadla, kompresory, výrobní linky, převodovky
 • všechny druhy průmyslových zařízení
 • železniční doprava a zařízení pro železniční dopravu, včetně např. kolejnic a kol
 • společnosti v odvětví strojních zařízení
 • námořní a říční plavidla všech velikostí
 • zařízení pro báňský, petrochemický a kovozpracující průmysl, STI
 • strojní zařízení zpracovatelských linek a provozů, tiskárny
 • zařízení komunálních a soukromých podniků (vodárny a kanalizace, elektrárny, celulózky a papírny, městská hromadná doprava elektromobily)
 • speciální a nestandardní zařízení a vybavení

NAŠE TECHNOLOGIE

Stěžejním produktem společnosti je moderní soubor aditiv pro obnovu ochrany proti tření a opotřebení u maziv, který se již osvědčil na velkém počtu vozidel a četných průmyslových zařízeních.

Naše technologie vám umožní obnovit původní specifikace prakticky každého mechanismu či agregátu (všech druhů spalovacích motorů o libovolném objemu, převodovek, soukolí, valivých i kluzných ložisek a hydraulických a pneumatických mechanismů) a prodloužit jeho životnost.

Základní charakteristikou této technologie je možnost aplikace složek maziva za provozu celého mechanismu.

Cíle použití technologie ATOMIUM: úspora paliva, energie a pracovní síly.

Shop Banner

Shop.Atomium.cz na Firmy.cz

Aditiva Atomium

Důležité stránky

Články v blogu

ATOMIUM - jízda na plný výkon