Atomium pro osobní automobily

Tribotechnická látka Atomium může prodloužit životnost motoru nejméně o 50000 km. Zvyšuje a vyrovnává kompresi ve válcích, redukuje opotřebení třecích ploch a zvyšuje jejich kluznost, houževnatost a schopnost podržet olejovou vrstvu. Nově formovaná kontaktní povrchová mikrovrstva je trvalá, při pravidelných výměnách oleje nemizí. Přispívá k efektivnějšímu spalování a úsporám na spotřebě auta (v průměru o 6 až 9%).

Přísady jsou určené pro motor, ať je to "Diesel" nebo "Benzín" nebo "LPG" či "CNG", naše produkty jsou tu zde pro Vás.
Naftové motory | Palivová čerpadla | Common Rail | Vstřikovače

Atomium HPFP

Mazivo Atomium HPFP je určeno k ošetření vysokotlakých palivových čerpadel, systémů Common Rail a vstřikovačů dieselových motorů s libovolnou konstrukci.
Automatická převodovka

Atomium AGSB

Tribotechnická látka Atomium AGSB 80 je určena k použití v automatických převodovkách, variátorech všech druhů a mechanických převodech s náplní Dextron ATF (červený olej). Ošetření probíhá jednofázově. Ošetření trvá do příští výměny oleje v převodovce.
Mechanická převodovka | Diferenciál

Atomium MGSB

Mazivo Atomium MGSB 100 je určeno k ošetření mechanických převodovek, zadních náprav, redukčních převodovek všech druhů a samosvorných diferenciálů. Ošetření probíhá jednofázově.
Diferenciál | Rozvodovka

Atomium Reducer

Pro rozvodovky, diferenciály, redukční převodovky všech typů. Ošetření trvá do příští výměny oleje v převodovce.
Benzínové motory | Naftové motory

Atomium Aprohim Proplach motoru

Přípravek na dlouhodobé proplachování ATOMIUM A-PROHIM ™ je navržen k čištění vnitřních povrchů motoru od dlouhodobých usazenin, odstraňuje černý kal a další nečistoty a usazeniny. Proplach patří do třídy „šetrných“ čističů, které vyžadují určitou dobu působení. Proto je třeba proplach přidat do olejového systému přibližně 200 kilometrů před plánovanou výměnou oleje.
Benzínové motory

Atomium Active Standard

Aditivum Active Standard pro ošetření aut s nepřeplňovanými motory o objemu až 1,6 l pro eliminaci spotřeby oleje, zadírání, obnovení komprese a výkonu. Tribotechnická směs „Active STANDARD“ je aditivum do motorového oleje pro obnovu skupiny pístů a dalších třecích součástí.
Nájezd do 50 tis. km | Benzínové motory | LPG a CNG motory

Atomium Active Gasoline New

Zaměřuje se na nová auta s kilometráži do 50 000 km, platí i pro stavy po generální opravě. Určený do benzínových, CNG a LPG plynových motorů osobních a lehkých nákladních vozidel, včetně upravených válců metodou ALUSIL a NIKASIL.
Nájezd do 50 tis. km | Naftové motory

Atomium Active Diesel New

Vyvinuto pro nová auta s dieselovým motorem s kilometráži do 50 000 km a také pro motory po generální opravě.
Nájezd nad 50 tis. km | Naftové motory

Atomium Active Diesel Plus

Aditivum je pro starší dieselové motory osobních a lehkých nákladních vozidel s kilometráží nad 50 000 km. | Vyrobeno v České republice.
Nájezd nad 50 tis. km | Benzínové motory | LPG a CNG motory

Atomium Active Gasoline Plus

Aditivum je určeno do starších benzínových, CNG a LPG motorů osobních a lehkých nákladních vozidel s kilometráží nad 50 000 km, včetně upravených válců metodou ALUSIL a NIKASIL.
Benzínové motory | Naftové motory | Motor ošetřený Atomiem

Atomium Active Regular

Přípravek je určen pro udržení pracovních charakteristik a ochranu před opotřebením benzinových, dieselových a plynových motorů osobních automobilů, které již byly ošetřeny tribotechnickými přípravky značky Atomium.
Hydraulické systémy

Atomium HPS

Aditivum pro hydraulický posilovač řízení s výjimkou vozidel vyrobených po roce 2000.
Benzínové motory

Atomium SGA Gasoline

Multifunkční přísada do benzínu ATOMIUM APROCHIM SGA (proplachování, mazání). Přísada do paliva ATOMIUM APROHIM SGA šetrně čistí palivové zařízení, maže ho, chrání před korozí a předchází tvorbě usazenin. Dále také obnovuje výkon palivových čerpadel a vstřikovačů, chrání je před opotřebením a prodlužuje jejich životnost. Komplexní regenerace zařízení pro vstřikování paliva zlepšuje vstřikování, vede ke snížené spotřebě paliva a k lepší dynamice vozu.
Naftové motory

Atomium SDA Diesel

Jemný přípravek do paliva ATOMIUM A-PROHIM™ SDA (SDA) je navržen tak, aby obnovil a udržoval výkon naftových palivových soustav včetně systémů Common Rail a čerpadlo-tryska. Přípravek čistí (myje), promazává a chrání před korozí trysky a palivová čerpadla a udržuje jejich provozuschopnost. Optimalizuje hodnotu cetanového čísla paliva.

Čistič ventilace a klimatizace Atomium Aprochim

Čistič ventilace a klimatizace ATOMIUM APROCHIM je prostředek, který ničí infekční kontaminanty v systému ventilace automobilu: bakterie a plísně. Pomáhá také zabíjet viry chřipky ihned po jejich objevení se v kabině. To eliminuje nepříjemné pachy v kabině, výrazně snižuje riziko vzniku infekčních onemocnění.
Shop.Atomium.cz na Firmy.cz

Aditiva Atomium

Důležité stránky

Články v blogu

ATOMIUM - jízda na plný výkon