Aditiva Atomium do paliva

Pečujte o své auto, aby vám déle vydrželo v nejlepší kondici. V kombinaci s dalšími tribotechnickými přísadami Atomium do oleje motoru a převodovky můžete významně oddálit potřebu generální opravy i riziko poruch a snižování výkonu vlivem předčasného opotřebení.

Myslete na "zadní kolečka", na budoucí nárůst cen automobilů i energií se můžete připravit již dnes.

Přísady do paliva Atomium A-Prohim nemění vlastnosti samotného paliva. Jejich úkolem je čistit celou palivovou soustavu od nežádoucích úsad, optimalizovat spalovací proces a prodlužovat životnost jejích součástí (včetně čerpadla, vstřikovačů apod.). Eliminuje tak částečně i negativní vliv méně kvalitního paliva.

Důsledkem je nižší spotřeba paliva, nižší hlučnost, lepší studené startování, nižší kouřivost, aj.

Naftové motory | Palivová čerpadla | Common Rail | Vstřikovače

Atomium HPFP

Mazivo Atomium HPFP je určeno k ošetření vysokotlakých palivových čerpadel, systémů Common Rail a vstřikovačů dieselových motorů s libovolnou konstrukci.
Benzínové motory

Atomium SGA Gasoline

Multifunkční přísada do benzínu ATOMIUM APROCHIM SGA (proplachování, mazání). Přísada do paliva ATOMIUM APROHIM SGA šetrně čistí palivové zařízení, maže ho, chrání před korozí a předchází tvorbě usazenin. Dále také obnovuje výkon palivových čerpadel a vstřikovačů, chrání je před opotřebením a prodlužuje jejich životnost. Komplexní regenerace zařízení pro vstřikování paliva zlepšuje vstřikování, vede ke snížené spotřebě paliva a k lepší dynamice vozu.
Naftové motory

Atomium SDA Diesel

Jemný přípravek do paliva ATOMIUM A-PROHIM™ SDA (SDA) je navržen tak, aby obnovil a udržoval výkon naftových palivových soustav včetně systémů Common Rail a čerpadlo-tryska. Přípravek čistí (myje), promazává a chrání před korozí trysky a palivová čerpadla a udržuje jejich provozuschopnost. Optimalizuje hodnotu cetanového čísla paliva.
Naftové motory | Palivová čerpadla | Common Rail | Vstřikovače

Atomium MAX HPFP

Aditivum je určeno do vysokotlakých palivových čerpadel, systémů Common Rail a vstřikovačů s různou konstrukci.
Shop.Atomium.cz na Firmy.cz

Aditiva Atomium

Důležité stránky

Články v blogu

ATOMIUM - jízda na plný výkon