Přísady do oleje, aditiva do nafty a benzínu

Aditiva do motorového oleje

I váš automechanik vám jistě doporučí přidávat nějaké aditivum do motorového oleje. Není však aditivum jako aditivum. Atomium™ je jedinečný přípravek, který se přidává přímo do motorového oleje. A čím je jedinečné? Jedná se o speciálně vyvinutou tribotechnickou látku, kombinaci přírodních minerálů, vrstvených křemičitanů a oleje, která optimalizuje třecí procesy v motoru.

Aditivum do motorového oleje formuje novou ochrannou vrstvu na třecích plochách. Obnovení těchto vrstev má za následek celkovou obnovu původních vlastností motoru, snižují se třecí ztráty, zvyšuje výkon motoru, prodlužuje se životnost motoru, odkládají se nutné opravy motoru a také se znatelně zrychlují odezvy motoru při sešlápnutí plynu. Hýčkejte si i vy svůj vůz a užijte si jízdu naplno. Při výběru toho správného aditiva Atomium™ vám pomůže naše kalkulačka, kde jednoduše zadáte technické parametry motoru a následně vám nabídne přímo konkrétní produkt. Atomium™ se přidává jako aditivum do oleje. Všechny podrobnosti k aplikaci naleznete v podrobných informacích na našich stránkách a v příbalovém letáku u každého produktu.

Tribotechnická směs "MOTOTEC 2" obnovuje opotřebované díly a chrání před opotřebením kovové povrchy v třecích sestavách. Aplikace směsi snižuje ztráty třením, zvyšuje výkon, snižuje spotřebu paliva, hluk a vibrace. Směs chrání všechny třecí plochy ve skupině válec-píst a klikovém…
Celý článek
9.2.2022 21:43
Hlavním úkolem ADITIVA pro hydraulické systémy je obnovit těsnost systému. Aditivum se s touto funkcí vyrovná tím, že obsahuje speciální minerály, které tvoří speciální vrstvu na povrchu. Právě díky této vrstvě se obnovuje tlak (někdy na jmenovitou hodnotu) v čerpadlech hydraulického systému.
Celý článek
31.1.2022 12:18
Převodovka je spolu s motorem jedním z nejsložitějších zařízení v autě. A jak víte, čím složitější je jednotka, tím pečlivěji musíte zacházet s její údržbou. Zároveň nezáleží na tom, zda máte mechanickou převodovku, automat nebo variátor, v každém případě, pokud převodovka selže, budete muset…
Celý článek
31.1.2022 12:13
Aditivum vyvinuté pro obnovu a ochranu dvoutaktních a čtyřtaktních motorů i se samostatným mazacím systémem. Atomium Mototec 2 a 4 je vhodný zejména pro motorky, čtyřkolky apod. Active Standard je vhdný i pro maloobsahové automobilové motory (do 1.6 l).
Celý článek
31.1.2022 11:46
Tribotechnická látka Atomium může prodloužit životnost motoru nejméně o 50000 km. Zvyšuje a vyrovnává kompresi ve válcích, redukuje opotřebení třecích ploch a zvyšuje jejich kluznost, houževnatost a schopnost podržet olejovou vrstvu. Nově formovaná kontaktní povrchová mikrovrstva je trvalá, při…
Celý článek
31.1.2022 11:45
Vlastníte vozidlo, které je větší než osobní vozidlo a dalo by se srovnat s náklaďákem nebo kamiónem? Přísady jsou vyrobeny pro objemy oleje větší, než 8 litrů a víc, pro motory i agregáty.
Celý článek
31.1.2022 11:45

ATOMIUM - jízda na plný výkon